Kilka słów o nas oraz idei CF

CrossFit to system treningowy oparty na ciągle zmiennych ruchach funkcjonalnych. System ten zawiera elementy sportów wytrzymałościowych, gimnastyki i podnoszenia ciężarów.

Standardowy "WOD" (ang. trening dnia) jest mieszanina tych elementów i dopasowywany jest do możliwości każdego z uczestników zajęć.

Zwiększona wydolność, szybszy metabolizm, poprawa ruchomości stawów, korygowanie wad postawy, zdrowa sylwetka i świetne samopoczucie to tylko niektóre z zalet zajęć CrossFit.
Najlepiej przyjść do nas do klubu i przekonać się na własnej skórze.

Jak to możliwe, że podczas jednego treningu pracujemy nad tyloma elementami w naszym ciele? To proste! Treningi CrossFit są tak programowane żeby Twoje ciało dostawało różne bodźce, co za tym idzie rozwijało się w wielu płaszczyznach.

Szukasz odpowiedniego miejsca, aby rozpocząć swoją sportową przygodę? Dlaczego nas wybrać?
  • Wykwalifikowani trenerzy
  • Duża przestrzeń klubu
  • Wysokiej jakości sprzęt CrossFit
  • Program treningowy dopasowany do Twoich możliwości oraz potrzeb.

Pierwsze zajęcia gratis.

Rodzaje zajęć

Beginners - zajęcia dla osób zaczynających trenować. Ich celem jest wypracowanie prawidłowych wzorców ruchowych: przysiad, pompka, podciagnięcie i nauka poprawnej techniki podstawowych ćwiczeń z obciążeniem zewnętrznym tj: piłka lekarska, (kettle) odważnik kulowy czy sztanga.

WOD - zajęcia dla osób zaawansowanych trenujących min. pół roku. Na zajęciach rozwijamy: gimnastykę ucząc się np: wymyku, stania na rękach, czy obsługi kółek gimnastycznych. Siłę mieśniową trenując przysiady z obciążeniem, ciągi czy wyciskania . Wydolność np: biegając, skacząc na skakance, wiosłując na egronometrze.

Weightlifting Class - zajęcia dla osób które chcą nauczyć się poprawnej techniki bojów olimpijskich: Rwania i Podrzutu, które są częstym elementem WOD'ów.

Kadra trenerska

DSC_7833

Michał Utrata

head coach

Michał to trener CrossFit Level 1 z solidną bazą gimnastyczną ukształtowaną przez street workout, który czynnie uprawiał przez ostatnie 10 lat. Michał to również instruktor kulturystyki i trener personalny.

Posiada certyfikat CrossFit Judge.

Zajawkę na CrossFit złapał 3 lata temu i od tego momentu stawia na wielopłaszczyznowy rozwój jako trener i sportowiec.

K

Krzysiek Rybczyński

coach

CrossFit level 1 trainer.
Flexible Steel Instructor (Flexible Steel Lv.2)

Jest absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor fitness i trener personalny z 10 letnim doświadczeniem. Na co dzień łączy swoją pasję, jaką jest aktywność fizyczna z życiem zawodowym, pracując z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę, którą zdobywa podczas licznych szkoleń i konferencji metodycznych z zakresu treningu funkcjonalnego, fitness, dietetyki.

Ukończył między innymi: Ogólnopolskie szkolenie Mobility Comes First, Dietetyka i suplementacja w CrossFit, Szkolenie TMT Instructor. Instruktor piłki siatkowej. Masażysta – ukończył zawodowy kurs masażu klasycznego I i II stopnia.

28534102_1657096771004402_545118948_n

Kasia Cacek

Instruktor Kettlebells. Specjalista do spraw dietetyki.

Od najmłodszych lat związana ze sportem, bardzo długo trenowała pływanie w sekcji pływackiej ,,Skalar'' w Górze Kalwarii, taniec w zespole tanecznym ,,Bartek'' oraz piłkę nożną w małym klubie piłkarskim. Z Crossfitem od 2 lat zaczyna swoja przygodę. Kasia jest częstą zawodniczką zawodów Crossfit.

SOCIAL MEDIA