Dlaczego potrzebujesz aktywności fizycznej?

Organizm człowieka potrzebuje do życia ruchu, niemal tak samo jak tlenu. Już tak jesteśmy skonstruowani, że nasze mięśnie i stawy nieużywane, stopniowo się degradują. Jeżeli prowadzimy siedzący tryb życia, nasz metabolizm, czyli przemiana materii, stopniowo sie obniża, a z nią poziom aktywności naszych organów wewnętrznych. Słabnie nam serce, wątroba, mózg, obniża się samopoczucie. Skutkiem tego jesteśmy coraz mniej sprawni, także umysłowo. Najgorsze, że dzieje się to stopniowo, w sposób dla nas niemal niezauważalny.

Dlatego niezwykle ważna dla naszego zdrowia jest chociażby minimalna dawka ruchu. Zacznij regularnie ćwiczyć, a już po trzech tygodniach zaobserwujesz zmiany w swoim organizmie. Zobaczysz jak rośnie sprawność i samopoczucie.

Przyjdź na pierwsze, bezpłatne zajęcia i sprawdź sam.

Dlaczego crossfit?

Bo jest to unikalna mieszanka ćwiczeń wytrzymałościowych, poprawiających ogólną wydolność, siłę oraz sprawność. Dzięki nim, już po miesiącu ćwiczeń, zadziwisz swoich znajomych. Zalet crossfitu jest mnóstwo, a przeciwwskazań niewiele.

  • Przede wszystkim ćwiczysz pod okiem wykwalifikowanego trenera. Jest więc bezpiecznie i możesz ćwiczyć bez żadnej wiedzy na temat treningu i swojego organizmu.
  • Codziennie nowy workout of the day. Codziennie inne  ćwiczenia, które budują równomiernie sprawność twojego ciała. Przy okazji – nie ma nudy.
  • Każdy trening ta także rozgrzewka i rozciąganie – czyli BARDZO WAŻNE ELEMENTY TRENINGU, bez których nie można pomijać.
  • Ćwiczysz w grupie – ważne? Ważne, bo poznajesz nowych ludzi, bawisz się wspólnie z nimi i… nie ma co ukrywać, rywalizujesz.
  • Zajęcia beginners – dla osób, które dopiero zaczynają i boją się, że ich poziom sprawności jest niski.